محل تبلیغات شما

به نامه قدرت مطللق الله‌‌

جلسه یازدهم ازدور سیزدهم کارگاههای اموزشی عمومی مسافران کنگره نمایندگی سهروردی به نگهبانی مسافراحمدرضا واستادی

کمک راهنمایی محترم اقا محسن ودبیری مسافر حسین با دستور جلسه جهانبینی ورزشی روز یکشنبه مورخ ۸دیماه ۹۸راس

۱۷شروع به کار کرد.خداوند را سپاسگذارم کهاجازه داد یک مرتبه دیگر در جلسات کنگره ۶۰حضور پیدا کنم ودراین جایگاه

باشم.فراموشنمیکنم هفته اول که به پارک شهدای شهرداری رفتم غریب بودم وشناختی  روی کسی نداشتم وبرایم عجیب بود که یک

سری مصرفکننده به ورزش روی اوردند،اموزش جهان بینی در ورزش از بدو ورود به پارک شروع میشودواما برای چه ورزش میکنیم.ما

بایستی بدانیم که هدف از ورزش در کنگره ۶۰رسیدن به حداکثرسلامت وتعادل وحال خوش میباشد هدف بعدی کمک به پیشبرد

اهداف کنگره ۶۰و رساندن این هدفما این مسائل است نه برد وباخت .بردن به هرقیمت هدف ما نیست. ما بها و ارزش برد و باختو

میدانیم برای برنده شدن دست به هرکاری نمیزنیم اصول و قوانین و حرمتها وادب و احترام را برای بردن زیر پا نمیگذاریم جهان بینی

ورزشی ما چنین است که میدان ورزش و زمین مسابقه برای ما میدان به نمایش گذاشتن درمانکامل اعتیاد تعادل وعمل سالم وبه

نمایش گذاشتن ادب واحترام وحرمتهاست. جهانبینی ورزشیما اینگونه است ما برای سلامتی وتعادل ورزش میکنیم ما برای

سپاسگذاری از قدرت مطلقورزش میکنیم در نهایت ورزش میکنیم که ثابت کنیم درمان شده ایم واعتیاد درمان قطعی دارد

از فرمانبرداری تا فرماندهی

رابطه یادگیری با معرکه گیری ( نق زدن _ حاشیه)

:DST و تجربه من از سایر روشهای ترک اعتیاد

ورزش ,کنگره ,هدف ,جهان ,میکنیم ,جلسه ,ورزش میکنیم ,جهان بینی ,به پارک ,نمایندگی سهروردی ,مسافران کنگره ,مسافران کنگره نمایندگی ,کنگره نمایندگی سهروردی ,عمومی مسافران کنگره ,اموزشی عمومی مسافران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شیت :: بهشت گمشده سلام Kevin's game موزیک حرفه ای uroutarun وبلاگ دامپزشک - بانک مقالات دامپزشکی مطلب برتر putipchala سفر hermaieni